Vishay Dale CRCW251225R5FKEG
CRCW251225R5FKEG
Part No.:
CRCW251225R5FKEG
Datasheet:
CRCW251225R5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 25.5 OHM 1% 1W 2512