Vishay Dale CRCW2512267KFKEG
CRCW2512267KFKEG
Part No.:
CRCW2512267KFKEG
Datasheet:
CRCW2512267KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 267K OHM 1% 1W 2512