Vishay Dale CRCW2512267RFKEH
CRCW2512267RFKEH
Part No.:
CRCW2512267RFKEH
Datasheet:
CRCW2512267RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 267 OHM 1% 1W 2512