Vishay Dale CRCW251226K7FKEG
CRCW251226K7FKEG
Part No.:
CRCW251226K7FKEG
Datasheet:
CRCW251226K7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 26.7K OHM 1% 1W 2512