Vishay Dale CRCW251226R7FKEG
CRCW251226R7FKEG
Part No.:
CRCW251226R7FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251226R7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 26.7 OHM 1% 1W 2512