Vishay Dale CRCW251226R7FKEH
CRCW251226R7FKEH
Part No.:
CRCW251226R7FKEH
Datasheet:
CRCW251226R7FKEH.pdf
Description:
RES SMD 26.7 OHM 1% 1W 2512