Vishay Dale CRCW2512270KFKEG
CRCW2512270KFKEG
Part No.:
CRCW2512270KFKEG
Datasheet:
CRCW2512270KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 270K OHM 1% 1W 2512