Vishay Dale CRCW2512270RFKEG
CRCW2512270RFKEG
Part No.:
CRCW2512270RFKEG
Datasheet:
CRCW2512270RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 270 OHM 1% 1W 2512