Vishay Dale CRCW251227K0FKEG
CRCW251227K0FKEG
Part No.:
CRCW251227K0FKEG
Datasheet:
CRCW251227K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 27K OHM 1% 1W 2512