Vishay Dale CRCW251227K0FKEH
CRCW251227K0FKEH
Part No.:
CRCW251227K0FKEH
Datasheet:
CRCW251227K0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 27K OHM 1% 1W 2512