Vishay Dale CRCW2512280KFKEG
CRCW2512280KFKEG
Part No.:
CRCW2512280KFKEG
Datasheet:
CRCW2512280KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 280K OHM 1% 1W 2512