Vishay Dale CRCW2512280RFKEG
CRCW2512280RFKEG
Part No.:
CRCW2512280RFKEG
Datasheet:
CRCW2512280RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 280 OHM 1% 1W 2512