Vishay Dale CRCW2512287KFKEG
CRCW2512287KFKEG
Part No.:
CRCW2512287KFKEG
Datasheet:
CRCW2512287KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 287K OHM 1% 1W 2512