Vishay Dale CRCW251228K0FKEG
CRCW251228K0FKEG
Part No.:
CRCW251228K0FKEG
Datasheet:
CRCW251228K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 28K OHM 1% 1W 2512