Vishay Dale CRCW251228K7FKEG
CRCW251228K7FKEG
Part No.:
CRCW251228K7FKEG
Datasheet:
CRCW251228K7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 28.7K OHM 1% 1W 2512