Vishay Dale CRCW251228R0FKEG
CRCW251228R0FKEG
Part No.:
CRCW251228R0FKEG
Datasheet:
CRCW251228R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 28 OHM 1% 1W 2512