Vishay Dale CRCW2512294KFKEG
CRCW2512294KFKEG
Part No.:
CRCW2512294KFKEG
Datasheet:
CRCW2512294KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 294K OHM 1% 1W 2512