Vishay Dale CRCW2512294RFKEG
CRCW2512294RFKEG
Part No.:
CRCW2512294RFKEG
Datasheet:
CRCW2512294RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 294 OHM 1% 1W 2512