Vishay Dale CRCW251229K4FKEG
CRCW251229K4FKEG
Part No.:
CRCW251229K4FKEG
Datasheet:
CRCW251229K4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 29.4K OHM 1% 1W 2512