Vishay Dale CRCW251229R4FKEG
CRCW251229R4FKEG
Part No.:
CRCW251229R4FKEG
Datasheet:
CRCW251229R4FKEG.pdf
Description:
RES SMD 29.4 OHM 1% 1W 2512