Vishay Dale CRCW251229R4FKEH
CRCW251229R4FKEH
Part No.:
CRCW251229R4FKEH
Datasheet:
CRCW251229R4FKEH.pdf
Description:
RES SMD 29.4 OHM 1% 1W 2512