Vishay Dale CRCW25122K10FKEG
CRCW25122K10FKEG
Part No.:
CRCW25122K10FKEG
Datasheet:
CRCW25122K10FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.1K OHM 1% 1W 2512