Vishay Dale CRCW25122K20FKEH
CRCW25122K20FKEH
Part No.:
CRCW25122K20FKEH
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25122K20FKEH.pdf
Description:
RES SMD 2.2K OHM 1% 1W 2512