Vishay Dale CRCW25122K32FKEG
CRCW25122K32FKEG
Part No.:
CRCW25122K32FKEG
Datasheet:
CRCW25122K32FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.32K OHM 1% 1W 2512