Vishay Dale CRCW25122K37FKEH
CRCW25122K37FKEH
Part No.:
CRCW25122K37FKEH
Datasheet:
CRCW25122K37FKEH.pdf
Description:
RES SMD 2.37K OHM 1% 1W 2512