Vishay Dale CRCW25122K43FKEG
CRCW25122K43FKEG
Part No.:
CRCW25122K43FKEG
Datasheet:
CRCW25122K43FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.43K OHM 1% 1W 2512