Vishay Dale CRCW25122K55FKEG
CRCW25122K55FKEG
Part No.:
CRCW25122K55FKEG
Datasheet:
CRCW25122K55FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.55K OHM 1% 1W 2512