Vishay Dale CRCW25122K67FKEG
CRCW25122K67FKEG
Part No.:
CRCW25122K67FKEG
Datasheet:
CRCW25122K67FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.67K OHM 1% 1W 2512