Vishay Dale CRCW25122K70FHTGP
CRCW25122K70FHTGP
Part No.:
CRCW25122K70FHTGP
Datasheet:
CRCW25122K70FHTGP.pdf
Description:
RES SMD 2.7K OHM 1% 1W 2512