Vishay Dale CRCW25122K70FKEG
CRCW25122K70FKEG
Part No.:
CRCW25122K70FKEG
Datasheet:
CRCW25122K70FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.7K OHM 1% 1W 2512