Vishay Dale CRCW25122K80FKEG
CRCW25122K80FKEG
Part No.:
CRCW25122K80FKEG
Datasheet:
CRCW25122K80FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.8K OHM 1% 1W 2512