Vishay Dale CRCW25122K87FKEH
CRCW25122K87FKEH
Part No.:
CRCW25122K87FKEH
Datasheet:
CRCW25122K87FKEH.pdf
Description:
RES SMD 2.87K OHM 1% 1W 2512