Vishay Dale CRCW25122K94FKEG
CRCW25122K94FKEG
Part No.:
CRCW25122K94FKEG
Datasheet:
CRCW25122K94FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.94K OHM 1% 1W 2512