Vishay Dale CRCW25122M05FKEG
CRCW25122M05FKEG
Part No.:
CRCW25122M05FKEG
Datasheet:
CRCW25122M05FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.05M OHM 1% 1W 2512