Vishay Dale CRCW25122M10FKEG
CRCW25122M10FKEG
Part No.:
CRCW25122M10FKEG
Datasheet:
CRCW25122M10FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.1M OHM 1% 1W 2512