Vishay Dale CRCW25122M15FKEG
CRCW25122M15FKEG
Part No.:
CRCW25122M15FKEG
Datasheet:
CRCW25122M15FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.15M OHM 1% 1W 2512