Vishay Dale CRCW25122M20FKEG
CRCW25122M20FKEG
Part No.:
CRCW25122M20FKEG
Datasheet:
CRCW25122M20FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.2M OHM 1% 1W 2512