Vishay Dale CRCW25122M21FKEG
CRCW25122M21FKEG
Part No.:
CRCW25122M21FKEG
Datasheet:
CRCW25122M21FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.21M OHM 1% 1W 2512