Vishay Dale CRCW25122M26FKEG
CRCW25122M26FKEG
Part No.:
CRCW25122M26FKEG
Datasheet:
CRCW25122M26FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.26M OHM 1% 1W 2512