Vishay Dale CRCW25122M32FKEG
CRCW25122M32FKEG
Part No.:
CRCW25122M32FKEG
Datasheet:
CRCW25122M32FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.32M OHM 1% 1W 2512