Vishay Dale CRCW25122M37FKEG
CRCW25122M37FKEG
Part No.:
CRCW25122M37FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25122M37FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.37M OHM 1% 1W 2512