Vishay Dale CRCW25122M40FKEG
CRCW25122M40FKEG
Part No.:
CRCW25122M40FKEG
Datasheet:
CRCW25122M40FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.4M OHM 1% 1W 2512