Vishay Dale CRCW25122M43FKEG
CRCW25122M43FKEG
Part No.:
CRCW25122M43FKEG
Datasheet:
CRCW25122M43FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.43M OHM 1% 1W 2512