Vishay Dale CRCW25122M49FKEG
CRCW25122M49FKEG
Part No.:
CRCW25122M49FKEG
Datasheet:
CRCW25122M49FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.49M OHM 1% 1W 2512