Vishay Dale CRCW25122M55FKEG
CRCW25122M55FKEG
Part No.:
CRCW25122M55FKEG
Datasheet:
CRCW25122M55FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.55M OHM 1% 1W 2512