Vishay Dale CRCW25122M61FKEG
CRCW25122M61FKEG
Part No.:
CRCW25122M61FKEG
Datasheet:
CRCW25122M61FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.61M OHM 1% 1W 2512