Vishay Dale CRCW25122M67FKEG
CRCW25122M67FKEG
Part No.:
CRCW25122M67FKEG
Datasheet:
CRCW25122M67FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.67M OHM 1% 1W 2512