Vishay Dale CRCW25122M70FKEG
CRCW25122M70FKEG
Part No.:
CRCW25122M70FKEG
Datasheet:
CRCW25122M70FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.7M OHM 1% 1W 2512