Vishay Dale CRCW25122M74FKEG
CRCW25122M74FKEG
Part No.:
CRCW25122M74FKEG
Datasheet:
CRCW25122M74FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.74M OHM 1% 1W 2512