Vishay Dale CRCW25122M80FKEG
CRCW25122M80FKEG
Part No.:
CRCW25122M80FKEG
Datasheet:
CRCW25122M80FKEG.pdf
Description:
RES SMD 2.8M OHM 1% 1W 2512